Miks Korea näohooldus?

Oled kindlasti vähemal või rohkemal määral Korea näohooldustoodetest kuulnud. Ehk ka pead murdnud, miks nad nii populaarsed on? Toode on täpselt nii hea, kui nõudlik on selle klient. Kui kliendid on rohkem haritud ja teavad, mida nad tahavad, siis tekib ka tootjatel surve luua pidevalt midagi innovaatilisemat ja paremat.

Korealased on näohoolduse osas väga nõudlikud kliendid, mistõttu on nende näohooldustooted tihtipeale palju uuenduslikumad ja tõhusamad, kuid samas mõistliku hinnaga  –  suur konkurents sunnib hindu madalamal hoidma.

1. Innovaatilisus

BB kreemid, cushion kompaktpuudrid või kangasmaskid on tooted, mida oleme läänes juba pikemat aega kasutanud. Kuid kas teadsid, et need pärinevad algselt Koreast? Need tooted on loodud selleks, et muuta meie näohooldus mugavamaks ja tõhusamaks ning seda tahavad ju kõik.

2. Unikaalsed koostisosad

Korea nahahooldustoodetes kasutatakse väga erilisi koostisosi, kuid sealjuures jälgitakse, et need oleksid nahale õrnad, aga samas ka mõjusad.  Mõned hinnatud koostisosad Korea nahahooldustoodetes on näiteks teolima, ženšenn, mesilasmürk ja lagritsajuur.

3. Naha probleemide ennetamine

Korea nahahooldus keskendub pigem probleemide ennetamisele ja terve naha säilitamisele. Seda hakatakse õpetama juba lastele, et täiskasvanuna oleks nahahooldus loomulik osa päevasest rutiinist.

4. Taskukohasus

Koreas on naha hooldusega seotud uurimused ja tehnoloogiad läänemaailmast tihti rohkem arenenud, kuna sellele pööratakse seal tõesti palju tähelepanu. Turule tuuakse pidevalt uusi tooteid ning alati ollakse järgmise suure avastuse otsinguil. See omakorda tähendab, et hinnad hoitakse konkurentsis püsimiseks üsna taskukohased.

ÜLES