Meie lugu

Olen Kadri, näohoolduse andunud fänn, taksikutsu emme ja ettevõtja ning soovin läbi oma kogemuse tuua teieni parimaid näohooldustooteid, et saaksite oma armsa naha eest hoolt kanda. Minu suur huvi näohoolduse vastu tuleneb isiklikust kogemusest, olles kannatanud akne ja pigmendilaikude käes terve oma täiskasvanuea. 

Kui Korea näohooldusest kuulsin, tundus see mulle väga veider ja keeruline. Selle põhimõtted olid nii teistsugused, samas väga efektiivsed. Otsustasin neid tooteid proovida ning avastasin kui imeliselt need mu nahale sobisid. Hakkasin näohoolduse kohta laiemalt uurima ning avastasin enda jaoks maailma, millesse võisin tundide kaupa ekslema jääda. See, kuidas üks või teine toode võib nahale mõjuda ning kuidas neid õigesti kasutada, oli minu jaoks nii põnev! Läänes keskendutakse eelkõige nahavigade peitmisele, kuid Koreas on esikohal nende ennetamine. Naha eest hoolitsemine on korealaste DNA-sse justkui sisse kodeeritud, mistõttu oskavad nad juba väikesest peale aru saada naha niisutamise ja päikesekreemi kasutamise vajalikkusest. 

Ma tean kui oluline näonahk on, eriti naiste jaoks. Seega loodan, et suudan teid inspireerida oma nahka armastama ja selle eest väga head hoolt kandma, kogudes siia parimat informatsiooni ja innovatsiooni, mida Aasial pakkuda on. Just seetõttu olen loonud hariva blogi ning e-poe, et tuua teieni parimad Korea näohooldustooted ning selgitada, kuidas neid kasutada. Samuti pakun teile muud põnevat infot, mida võiksite oma naha ja selle hooldamise kohta teada. Loodan, et õpite oma nahka kuulama, et mõista, mida ta tõeliselt vajab ning kindlasti kasvab tänu sellele ka teie enesekindlus!

Kadri
ÜLES